Kaliteli Sohbet Ortamı

Kaliteli Sohbet Ortamı

Kaliteli Sohbet Ortamı

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar Sizlere Kaliteli Sohbet vede
Kaliteli sohbet ortamı Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle merhaba arkadaşlar Kaliteli Sohbet Ortamı Sitemize hoşgeldiniz Sizlerle birlikte burada bizler ücretsiz sohbet Ediyoruz ve neden Kaliteliyiz? Evet arkadaşlar bağzı siteler genellikle eski Sürüm mobil Kullanırlar ve insanlar orada rahat girip Sohbet Edemezler bizlerde bunları düşündük ve sizlere yeni mobil sohbet Ortamı Kurduk nasılmı Arkadaşlar sizlere 3 farklı giriş yöntemi yaptık yani şöyleki Cep telefonlarınızı açtıgınız zaman Sohbetbalim zaman Karşınıza giriş cıkıcak
Yeni Nesil Sohbet ile
mobil Sohbete bağlan – Mobil v3 sürüm ile Mobil sohbet’e bağlan Mobil v2 Sürüm ile Mobil sohbete bağlan şeklinde sizin önünüze bi yazı cıkıcaktır bu 3 farklı etkenler sizler için yapılmıştır yani istediginiz yerden giriş yapabilrisiniz ZSohbet den giriş yaparsanız şayet cep telefonunuzda dilediginiz kadar kalabilirsiniz arkadaşlar ve gerçekten sizler için bunlar Ücretsiz Kuruldu ve hep ücretsiz olarak kalıcaktır.

Kaliteli Sohbet

evet arkadaşlar bizler sizler için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor yeni başladıgımız bu yolda sizlerde bizimle olmak istermisiniz? Türkiyenin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada Ücretsiz bay bayan sohbet Ediyoruz ve sizleride burada bekliyoruz arkadaşlar biz bu işden sizlerden para kazanmadan yapalım istedik ve sizlerin daha hızlı rahat giriş yapması için elimizden geleni yaptık ve yapıyoruzda 7/24 Sohbet Dönen sunucumuza sizleride bekliyoruz arkadaşlar Türkiyenin her ilinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor Siz neredesiniz? Sizleride burada bekliyoruz arkadaşlar.

Sohbet Ortamı

Sizler için bu çalışmaları yaptık arkadaşlar ve sizlerden sadece 2 tane şey
istiyoruz özellikle nick kayıt etmenizi istiyoruz nedeni ise reel hayatımızda bulundugu gibi Sanal ortamı ndada kötü düşüncede olan insanlar var ve nicklerinize rumuzlarınıza erişip başkalarına küfür – argo- kelimeler kullana bilir vede ikinci etken kurallarımıza uymanızı istiyoruz Kurallarımızdanda bahsedicegim. Bizler burada irc aile ortamı Kurduk ve sizleride bekliyoruz arkadaşlar
gerçekten Sıcak kanlı olan Kullanıcılarımız Burada Aile ortamı Kurmaya yemin ettik ve bu Sohbet ömür boyu Ücretsiz Sohbet ortamı olarak kalıcaktır.
Evet arkadaşlar şimdi sizlere kurallarımızdan bahsedelim *
Sohbet KURALLARı :
– 1( Sohbet sitemiz içersine 18 yaşından kücükler giremez giriş tesbit edildigi anda siteden uzaklaştırılcaktır.
– 2( Sunucu içersinde Reklam / Botnet / Ddos / Sockes / Proxy / ile giriş yapanlar tesbit edilip orjinal ip adresleri adli bilişim kaynaklarına verilicektir.
– 3( Sunucu içersinde küfür – argo – Din – ırg – siyaset yapmak kesinlikle yasaktır yapıldıgı anda adminler tarafından Sitemizden uzaklaştırılcaktır.
Gerçekten sizlerden istedigimiz

Seviyeli Sohbet Ortamı

olan sitemizde Sohbet etmenizi istiyoruz vede burada
nezih sohbet Ediliyor ve sizleride burada bekliyoruz arkadaşlar ALLAHA Emanet olun.

kaliteli sohbet ortamı

kaliteli sohbet ortamı


evet arkadaşlar sizlerden son bir istegim olabilirmi Kaliteli Sohbet Ortamı makalemizin altında bulunan yorum yap kısmına yorumlarınızı yazarmisiniz bizler için çok önemlidir admin arkadaşlar tarafından onaylanip sitemizde yayinlanıcaktır.

22 Kasım 2018 - 9:39 am

admin

2.272 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sohbetbalim.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetbalim.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi
sohbet odaları mobil sohbet sohbet